Farby magnetyczne

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Farby magnetyczne to świetny sposób na zwiększenie funkcjonalności danej przestrzeni. Pozwalają zamienić ścianę na strefę kreatywnej zabawy lub stworzyć miejsce na pozostawianie codziennych ważnych notatek. Zawarte w emulsji farby magnetycznej opiłki żelaza sprawiają, że pomalowana powierzchnia przyciąga magnes niczym tablica magnetyczna. Czym wyróżniają się farby magnetyczne? Jakie są ich zalety?

Farby magnetyczne są farbami podkładowymi, co oznacza, że powinno się pokryć je warstwą farby dekoracyjnej lub lakierem do ścian. To niebanalne preparaty, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu, bowiem pozwalają na pomalowanie różnorodnych powierzchni. W zależności od ilości położonych warstw, farba magnetyczna zapewnia większą siłę przyciągania. Optymalna ilość zalecana przez producentów to 3-5 warstw tej farby. 

Farby magnetyczne to rozwiązanie w pełni bezpieczne – nie zawiera szkodliwych substancji, rozpuszczalników i ołowiu. Największe zalety farb magnetycznych to bez wątpienia wszelkie walory użytkowe. Pozwalają zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni i są doskonałą alternatywą dla klasycznych tablic. Jedynym mankamentem jest ich dość gęsta konsystencja oraz to, że wymagają nałożenia kilku warstw.

farby magnetyczne łódź
farba magnetyczna łódź

Studio Koloru – farby magnetyczne od znanych i cenionych producentów

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można jedynie produkty najwyższej jakości. Nasze Studio Koloru działa w branży już wiele lat, co pozwoliło nawiązać współpracę z wiodącymi firmami produkującymi farby magnetyczne. To sprawia, że każdy z powodzeniem znajdzie rozwiązanie w pełni zaspokajające wszelkie potrzeby i wymagania. Nasze farby magnetyczne z pewnością pomogą w stworzeniu kreatywnej, twórczej i oryginalnej przestrzeni. 

Farby magnetyczne – Łódź i okolice

Chcesz stworzyć twórczą przestrzeń i szukasz farby magnetycznej? Potrzebujesz porady eksperta w tej kwestii? Zachęcamy do odwiedzenia Studia Koloru. Nasza lokalizacja to ul. Pabianicka 196 w Łodzi. 

Na miejscu z bliska zapoznać się można z proponowanym przez nas szerokim asortymentem, w tym również farbami magnetycznymi. Tutaj również pracują nasi wykwalifikowani fachowcy, którzy z przyjemnością udzielają wszelkich niezbędnych informacji, służą pomocą i doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich produktów. W przypadku ewentualnych pytań oddajemy również możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą farb do drewna oraz farb do płytek.