Poznaj
Studio Koloru

Zachwyć się barwami

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Kim jesteśmy?

Profesjonaliści w każdym calu

Doświadczenie i profesjonalizm

Studio Koloru to nowoczesny salon, który istnieje ponad 20 lat. Od przeszło dwóch dekad proponujemy klientom z Łodzi oraz województwa łódzkiego profesjonalne farby najlepszych producentów oraz własne farby z mieszalnika, które wyróżniają się wysoką jakością. Oferujemy również: akcesoria malarskie, tapety, a także sztukaterię. Zależy nam, aby w Studio Koloru klienci znaleźli wszystko, co niezbędne do wykonania prac wykończeniowych w domu lub w mieszkaniu ich marzeń.


Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że udało nam się zaplanować proces obsługi klienta. Zespół Studio Koloru tworzą profesjonaliści, którzy mają wyczucie koloru oraz fachową wiedzę. Współpracujemy z absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, by nasze farby oraz oferowane połączenia kolorystyczne spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W Studio Koloru przykładamy największą wagę do obsług klienta. Dbamy, aby w salonie panowała miła atmosfera, a wybór idealnych barw przebiegał w spokoju i skupieniu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest podjęcie decyzji i wskazanie konkretnych kolorów do mieszkania lub biura.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Profesjonalny proces zakupu z doradcą

Klienci często dziwią się, że wybór farby to złożony proces. W Studiu Koloru uważamy, że otaczające nas kolory mają realny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego zależy nam, aby nasi klienci doskonale się czuli zarówno w czasie zakupów, jak i po skończonym malowaniu.

1
Określenie potrzeb klienta

Nasz doradca rozmawia z klientem. Zadaje pytania, które mają pomóc dokładnie określić jego potrzeby oraz wymaganą funkcjonalność produktu.

2
Zaproponowanie dostępnych rozwiązań

Pracownik Studio Koloru wskazuje klientowi kilka produktów oraz opisuje rozwiązania, które są zgodne z jego oczekiwaniami. Jeśli jest taka możliwość, poleca również skorzystanie z mieszalnika.

3
Eliminacja poszczególnych propozycji

Dzięki rozmowie z klientem oraz dodatkowym pytaniom, doradca może pomóc odrzucić produkty, których parametry nie spełniają oczekiwań w 100%.

4
Wybór najlepszego rozwiązania

Na tym etapie klient podejmuje ostateczną decyzję – wybiera produkt. Następuje finalizacja transakcji.

Do zobaczenia! Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 08:00 – 18:00
Sobota: 08:00 – 14:00