Poznaj
Studio Koloru

Zachwyć się barwami

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Kim jesteśmy?

Profesjonaliści w każdym calu

Poznajmy się bliżej

Jako profesjonaliści, od przeszło dwóch dekad oferujemy naszym klientom bardzo dobrej jakości farby czołowych producentów w tysiącach odcieni z mieszalnika, a w razie potrzeby tworzymy nawet indywidualne kompozycje kolorystyczne. Posiadamy farby różnej jakości: od produktów tańszych , ekonomicznych, po te wyższej klasy premium. Oprócz farb w naszym asortymencie znajdują się również tapety, sztukateria oraz narzędzia malarskie. Jednym słowem klient zakupi wszystko, co jest potrzebne do zmiany kolorystyki wnętrza w oparciu o aktualne trendy oraz indywidualne preferencje. Poznaj modne kolory wnętrz 2023 roku!

Stwórz wyjątkowe przestrzenie

Jeśli szukasz inspiracji i profesjonalnej pomocy w wyborze modnych w 2023 roku barw oraz aranżacji wnętrz, to skorzystaj z oferowanej przez nas usługi dekoratora. W naszym zespole jest dekorator z wyjątkowym wyczuciem estetyki oraz bogatą wiedzą i doświadczeniem, który od lat zajmuje się doradztwem w zakresie kolorystyki wnętrz i nie tylko. Ponadto również współpracujemy z innymi absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, którzy dodatkowo nadają naszej ofercie wymiar artystyczny. Nasza pomoc umożliwi Ci stworzyć przestrzeń, która odzwierciedli Twoją osobowość i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Bogactwo wyboru i najwyższa jakość

W naszym Studio Koloru znajdziesz bogaty wybór odcieni różnych barw oraz rodzajów farb, między innymi również kolory modne w 2023 roku. Nasze farby gwarantują trwałość i intensywność barwy oraz zadowolenie z efektów końcowych malowania. A jeśli szukasz ciekawych i oryginalnych wzorów tapet, to dostępne u nas takie, które wzbogacą pomieszczenia i nadadzą im unikalny charakter.

Wyliczenia ilości farby dla optymalnych efektów

Na miejscu wyliczymy ilość farby potrzebnej do pomalowania pomieszczenia lub elewacji. Dzięki temu określimy najbardziej przybliżoną ilość produktu, osiągając efektywny i ekonomiczny rezultat. Nasza ekipa jest gotowa pomóc Ci na każdym etapie, zapewniając profesjonalne doradztwo i wsparcie. Studio Koloru to nie tylko salon. To przestrzeń, w której nasza pomoc dekoratora sprawi, że Twój pomysł stanie się rzeczywistością. Pozwól nam towarzyszyć Ci w tworzeniu nowych, modnych aranżacji, które ukażą Twój wyjątkowy, oryginalny, a zarazem indywidualny styl. Odwiedź nas, by zanurzyć się w bogactwie odcieni farb, tapet i sztukaterii. Studio Koloru – Twoje wnętrze, Twoje wybory.

 

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Profesjonalny proces zakupu z doradcą

Klienci często dziwią się, że wybór farby to złożony proces. W Studiu Koloru uważamy, że otaczające nas kolory mają realny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego zależy nam, aby nasi klienci doskonale się czuli zarówno w czasie zakupów, jak i po skończonym malowaniu.

1
Określenie potrzeb klienta

Nasz doradca rozmawia z klientem. Zadaje pytania, które mają pomóc dokładnie określić jego potrzeby oraz wymaganą funkcjonalność produktu.

2
Zaproponowanie dostępnych rozwiązań

Pracownik Studio Koloru wskazuje klientowi kilka produktów oraz opisuje rozwiązania, które są zgodne z jego oczekiwaniami. Jeśli jest taka możliwość, poleca również skorzystanie z mieszalnika.

3
Eliminacja poszczególnych propozycji

Dzięki rozmowie z klientem oraz dodatkowym pytaniom, doradca może pomóc odrzucić produkty, których parametry nie spełniają oczekiwań w 100%.

4
Wybór najlepszego rozwiązania

Na tym etapie klient podejmuje ostateczną decyzję – wybiera produkt. Następuje finalizacja transakcji.

Do zobaczenia! Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 08:00 – 18:00
Sobota: 08:00 – 14:00