Współpraca

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Zapraszamy do współpracy: projektantów, architektów, wykonawców i developerów. Nasz zespół służy radą i wsparciem w procesie doboru odpowiednich produktów do wykończenia wnętrz w tym profesjonalnych farb gotowych oraz z naszej mieszalni.

Jeśli szukasz rzetelnego kontrahenta, świetnego stosunku jakości do ceny oraz produktów, z których Twoi klienci będą zadowoleni przez długie lata, zgłoś się do nas!

Dla projektantów: pomagamy dopasować odcień farb oraz kolor tapet do przygotowanego projektu. Dobieramy również sztukaterię, która wpływa na estetykę wnętrz.

Dla architektów: dobieramy farby do wnętrz oraz na zewnątrz budynków. Wskazujemy, jaka farba będzie najlepsza do określonej powierzchni. Doradzamy również w wyborze innych produktów z naszej oferty między innymi: tapet i sztukaterii.

Dla wykonawców: w naszym sklepie oferujemy produkty i akcesoria do prac wykończeniowych. Wysokiej jakości farby oraz akcesoria malarskie, tapety, a także produkty uzupełniające – niezbędne zakupy w jednym miejscu! Zamówiony towar możemy dowieźć na wskazany adres.

Dla developerów: możemy wykonać indywidualny projekt kolorystyczny na podstawie wizji lokalnej. Dopasujemy niezbędne produkty do wykończenia wnętrz, pomożemy podwykonawcom na ostatnim etapie prac, dostarczymy również niezbędne materiały.

Zapraszamy do odwiedzenia Studio Koloru, jeśli prowadzisz: biuro projektowe, architektoniczne lub firmę remontowo-budowlaną. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego szukasz: bogatą ofertę, profesjonalną obsługę i wsparcie.